Przedszkole nr 16 w Siemianowicach Śląskich

Rekrutacja

Redakcja Biuletynu Statut prawny Struktura własnościowa i majątek Organizacja i zasady funkcjonowania Regulamin Organizacyjny Polityka Prywatności Dokumenty

Redakcja Biuletynu

INFORMUJEMY, ŻE TA STRONA INTERNETOWA PRZEDSZKOLA JEST NIEAKTUALNA.

PROSIMY LOGOWAĆ SIĘ NA NOWĄ STRONĘ NA ADRES:

p16siemianowice.pl

Nadzór merytoryczny prowadzi i za modyfikację informacji odpowiada:

mgr Alicja Kowalczyk

ul. Stawowa 22, Siemianowice Śląskie

tel. (32) 22-83-994

e-mail: przedszkole16@siemianowice.pl

deklaracja dostępności - pdf

PRZYJMOWANIE I ZAŁATWIANIE SPRAW :

Godziny przyjmowania interesantów przez dyrektora:

poniedziałek: 8:30 - 12:00

wtorek: 8:30 - 15:00

środa: 8:30 - 12:00

czwartek: 8:30 - 12:00

piątek: 8:30 - 14:00

Ze względu na specyfikę pracy dyrektora proszę również o kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.

Sprawy  w miarę możliwości są załatwiane na bieżąco.

Informacje o prowadzonych rejestrach, ewidencjach i archiwach

Wszelkie prowadzone przez Przedszkole nr 16 rejestry, ewidencje i archiwa zawierające dane osobowe są chronione zgodnie z obowiązującą w przedszkolu polityką bezpieczeństwa związaną z przetwarzaniem danych osobowych opracowaną na podstawie Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2019.1781 t.j.)  oraz  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1.

Udostępnienie danych instytucjom lub osobom trzecim może odbywać się wyłącznie na pisemny uzasadniony wniosek lub zgodnie z przepisami prawa.

Wnioski podlegają ewidencjonowaniu, a w szczególności w zakresie informacji o osobie lub instytucji wnoszącej o udostępnienie danych, rodzaju udostępnionych danych oraz o zakresie, formie i dacie udostępniania danych.